Zimski sportovi

Medvjedi poraženi na dalekom gostovanju u Vladivostoku

HINA • utorak, 24.01.2017.

Medveščak se zaputio na gostujuću turneju koju je otvorio susretom u Vladivostoku protiv Admirala i upisao poraz.

Hokejaši Medveščaka izgubili su u utorak u Vladivostoku gdje ih je domaći Admiral pobijedio sa 4-1 (1-0, 3-1, 0-0).

Poveli su domaćini pogotkom Roberta Sabolića u 8.44 minuti. Nakon toga na početku druge trećine za Medveščak izjednačuje Lukas Lessio, ali minutu nakon njega u 22.08 minuti svoj drugi pogodak na utakmici postiže Sabolić i dovodi Admiral u vodstvo od 2-1. Do kraja druge trećine pala su još dva gola za Admiral, a strijelac oba pogotka je Makarenko.

U zadnjoj trećini nije bilo golova.

Medveščak je sada na 11. mjestu KHL ljestvice sa 68 bodova i zaostaje deset bodova za osmoplasiranim Slovanom, zadnjom momčadi koja je osigurala doigravanje. Sljedeću utakmicu hokejaši Medveščaka igraju 26. siječnja protiv Amura iz Habarovska.