Branimir Korać • četvrtak, 09.02.2017.

Hrvatski prvak odigrao je posljednju pripremnu utakmicu u Turskoj od koje se oprašta pobjedom. Posljednji protivnik bio je Dinamo iz Bresta kojeg su Modri svladali s 1:0...

Dinamo je odradio posljednju pripremnu utakmicu u Turskoj i to protiv imenjaka iz Bjelorusije koji je svladan s 1:0. Peta je to pobjeda Modrih u Turskoj, upisali su još dva remija, a i u tim susretima mogli su do pobjede.

Protiv momčadi iz Bresta od prve minute zaigrao je i Marcos Guilherme, brazilsko pojačanje Modrih, odigrao je sat vremena, a zamijenio ga je Sammir koji je dan ranije postigao pogodak protiv Sileksa.

Protiv Bjelorusa Modri su od početka dominirali, ali teško su lomili čvrstu bjelorusku obranu. Ipak u 30. minuti došli su do pogotka, Antolić je sjajno proigrao u prostor Armina Hodžića koji rutinski zabija za pobjedu.

Nedugo zatim zaprijetili su i Bjelorusi, iz slobodnog udarca dobro je tukao Alisejko, ali okvir gola spasio je Modre.

U nastavku susreta promjena nije bilo, ostalo je 1:0 za Zagrepčane koji se vraćaju kući i nastavljaju sa završnim pripremama za nastavak sezone.

Dinamo: Livaković - Stojanović, Sigali, Lešković, Matel - Pavičić, Antolić (od 79. Moro) - Olmo (od 76. Fiolić), Machado (od 61. Sammir), Guilherme (od 61. Šitum) - Hodžić (od 79. Gojak)