Branimir Korać • petak, 17.02.2017.

CFR Cluj očekivano je svladao na svom travnjaku fenjeraša Targu Mures, a među strijelcima bio je i bivši igrač Osijeka Tomislav Šorša. Šorša je postigao prvi pogodak, a Cluj je na kraju slavio s 2:0...

Da nije bilo oduzimanja šest bodova od strane Saveza, CFR Cluj s ovom pobjedom u 24. kolu rumunjskog prvenstva protiv Targu Muresa, držao bi visoku drugu poziciju. Trenutno je petoplasirani s 37 bodova i 11 bodova manje od vodećeg Viitorula. S druge strane Targu Mures nalazi se na posljednjem mjestu s deset bodova, a i njemu su oduzeti bodovi od strane Saveza i to njih devet. Međutim i da nikom nisu oduzimani bodovi, Targu Mures svejedno bi bio posljednji.

Mrežu gostiju načeo je hrvatski internacionalac, bivši igrač Osijeka Tomislav Šorša koji je u 57. minuti poslao loptu u mrežu. Svega dvije minute ranije ušao je u igru, a onda je udarac koji je išao van okvira gola laganim dodirom skrenuo u prvi kut gostujućeg gola.

Deset minuta kasnije Constantin Paun-Alexandru postavio je konačnih 2:0.

Inače osim Šorše nastupio je i Tomislav Gomelt koji je u igru ušao u 80. minuti zamijenivši Cipriana Deaca.