Dario Dodić • ponedjeljak, 20.02.2017.

Nogometaši Salzburga u sklopu 22. kola austrijskog prvenstva uvjerljivo su slavili u gostima kod Rieda, pogodak za vodeću momčad Austrije postigao je i Josip Radošević...

Salzburg je na gostovanju kod Salzburga upisao laganu pobjedu 6:1, a jedan od pogodaka, svoj prvi prvenstveni za Salzburg upisao je hrvatski nogometaš Josip Radošević. U igru je ušao u 63. minuti umjesto Laimera, a već u 71. postigao je gol za goste na asistenciju sjajnog Minamina, koji je susret završio s tri pogotka i asistencijom.

Poveli su gosti pogotkom Soriana u desetoj minuti, a već minutu kasnije Egho donosi izjednačenje Riedu. Bilo je to sve od domaće momčadi, u 23. i 24. minuti Minamino zabija dva gola i Salzburg na odmor odlazi s 3:1.

U 58. minuti Minamino je kompletirao hat-trick, a na 5:1 povisio je Radošević. Konačnih 6:1 za Salzburg postavio je Hwang Hee-Chan iz jedanaesterca deset minuta prije kraja susreta.