Mihaela Bradovski • nedjelja, 05.03.2017.

Wisla je nastavila s dobrim igrama u drugom dijelu sezone te je stigla do nove pobjede. Slavila je u gostima kod Piasta s 2:1, a pogodak za pobjedu u 90. minuti postigao je Petar Brlek...

Piast i Wisla ušli su u potpuno različitom raspoloženju u susret 24. kola. Dok je domaćin u velikim problemima i s pet uzastopnih prvenstvenih poraza, Wisla u drugom dijelu sezone igra bolje i imala je tek jedan poraz na gostovanju kod Slaska.

Gosti su na travnjaku potvrdili bolju formu i upisali su pobjedu 2:1, no do nje su došli teško i pošteno su se namučili.

Prvi pogodak postigli su u 69. minuti kada je Ondrasek samo četiri minute nakon ulaska u igru zabio za 1:0. U završnih deset minuta Badia je uspio poravnati, ali u završnici su gosti ipak slavili.

U 90. minuti Videmont je nabacio, a Petar Brlek glavom poslao loptu u mrežu za konačnih 2:1.

Brlek je u ovom susretu odradio punu minutažu, a Matija Špičić nije ulazio u igru.