Simona Halep prejaka za Donnu Vekić: "Ponosna sam na sebe"

Dario Dodić • nedjelja, 12.03.2017.

U prvom meču nakon ozljede Simona Halep pobijedila je Donnu Vekić u drugom kolu turnira u Indian Wellsu. Slavila je u dva seta, 6:4, 6:1...

Osvajačica Indian Wellsa iz 2015. godine, Simona Halep, vratila se nakon ozljede pobjedom u drugom kolu turnira. Svladala je Rumunjka hrvatsku predstavnicu Donnu Vekić u dva seta, 6:4, 6:1.

Tvrd je orah Donna bila u prvom setu, u kojem su čak šest puta jedna drugoj oduzimale servis. U ključnim trenucima završnice seta Halep je bila bolja, u drugom setu Vekić više nije imala šanse, nakon sat i deset minuta igre Rumunjka je prošla u treće kolo gdje je čeka Kristina Mladenović.

"Mislim da je ovo bio vrlo dobar meč. Nisam očekivala ovo, da budem iskrena, jer je jako teško vratiti se nakon što nisi igrao četiri, pet tjedana. Trudila sam se ostati pozitivna, nisam očekivala ništa. Samo sam izašla osjetiti igru. Mislim da sam bila prilično dobra, vrlo sam ponosna na sebe", rekla je Halep nakon susreta.