Wisla u gostima lako do pobjede, ponovno dobar Šime Ivić

Mihaela Bradovski • nedjelja, 19.03.2017.

Posljednjeplasirana momčad poljskog prvenstva nije stvorila probleme Wisli. Gosti su slavili bez većih problema s 36:26 uz ponovno dobar nastup Šime Ivića...

Zaglebie je u velikim problemima, nalazi se na dnu prvenstvene ljestvice, a sada je upisao i peti uzastopni poraz. Doduše u dvoboju protiv Wisle nije imao velikih nada i poraz 36:26 nije nikakvo iznenađenje.

Gosti su očito naučili lekciju s prošlog gostovanja u poljskoj ligi kada su potpuno neočekivano poraženi od Piotrkowa s 26:25, ovaj put bili su oprezniji i glatko slavili.

Na početku drugog dijela domaćin je s tri uzastopna pogotka uspio smanjiti na 16:14, ali u nastavku drugog poluvremena dvoboj je otišao potpuno na stranu gostiju koji glatko slave.

Valentin Ghionea predvodio ih je s devet golova, najbolji klupski strijelac Šime Ivić dodao je šest, a Lovro Mihić tri pogotka.

• tomahawk9219.03.2017. u 22:31