Borna Ćorić suvereno do finala Marrakecha drugu godinu zaredom

Dario Dodić • subota, 15.04.2017.

Borna Ćorić nastavio je sa sjajnim nastupima u Maroku, u polufinalu ATP turnira u Marrakechu svladao je u dva seta Jirija Veselog za drugo uzastopno finale...

Poeni na reternu: 17 - 14

U reprizi prošlogodišnjeg polufinala ATP turnira u Marrakechu Borna Ćorić reprizirao je i rezultat, ponovno je pobijedio češkog tenisača Jirija Veselog i u dva seta osigurao još jedno finale u Maroku.

Nešto više od sat i 20 minuta igre bilo je potrebno Hrvatu, inače 79. tenisaču svijeta, kako bi došao do treće pobjede protiv Čeha u isto toliko susreta.

Za razliku od četvrtfinalnog meča protiv Ramos-Vinolasa Ćorić praktički nije imao oscilacije, dominirao je od početka do kraja meča, sjajnim je servisom ostavljao minimalne šanse Čehu, a i kad je bilo najvažnije odigravao je odlično.

U konačnici su dva breaka bila dovoljna, po jedan u svakom setu, oba puta pri rezultatu 2:2, za novo finale u Marrakechu.

Borna još čeka protivnika u finalu, igrat će protiv pobjednika dvoboja Paire - Kohlschreiber.

ATP Marrakech, polufinale:
Borna Ćorić (HRV) - Jiri Vesely (ČEŠ) 6:4, 6:4

• Obrisan korisnik16.04.2017. u 00:51
    treće finale, i treća sreća za osvajanje konačno prvog naslova u nadam se dugoj i uspješnoj karijeri,ajmoo,Kohli se da pobjedit,to što je Paire-a dobio lagano ništa ne znači, prošli tjedan je Paire izgubio od Bedenea na challengeru...tak da sad ili nikad :))
  • narada10815.04.2017. u 22:07
    bravo Borna; igrat ce protiv Kohlschreibera, 32, na ATP ljestvici koje je lagano prosao sa 6:2, 6:2 protiv Paire-a.
    narada108
  • interreg15.04.2017. u 19:11
    Po nacinu kako igra, zemlja bi mogla biti njegova najbolja podloga.
    interreg
  • Obrisan korisnik15.04.2017. u 16:59
    Borna Coric, crna macka za Veselyja; treci put ga je pobjedio zaredom u zadnjih 14 mjeseci, i to ponovo u 2 seta, odbranio bodove od prosle godine i ponovo FINALEEEEEEEEEEEE :)