Square svladao Alumnus i osigurao dvoboj s Dinamom u četvrtfinalu

Petar Jenjić • nedjelja, 30.04.2017.

Dubrovački Square pobijedio je na domaćem terenu malonogometaše Alumnusa s 4:0 čime je preuzeo šest poziciju i izborio četvrtfinalni dvoboj s Futsal Dinamom...

Najvažniju utakmicu sezone malonogometaši Squarea igrali su u Gospinom polju protiv Alumnusa, dubrovačkoj je momčadi trebala pobjeda da preskoče Brod 035 i preuzmu šestu poziciju za doigravanje.

To im je i pošlo za rukom, slavili su s vrlo uvjerljivih 4:0 i izborili okršaj s Futsal Dinamom u četvrtfinalu. Prvi se dvoboj igra 5. svibnja u Zagrebu, uzvrat tjedan dana kasnije u Dubrovniku.

Square je u današnji susret krenuo oslabljen, ali je i takav ipak bio uvjerljiv. Poveo je u šestoj minuti, strijelac je bio Maro Đuraš. Do kraja poluvremena domaćin je podebljao vodstvo, mrežu Alumnusa je zatresao Adrijan Micevski.

Isti je dvojac bio u prvom planu i tijekom drugog poluvremena. Đuraš je u 31. minuti na asistenciju Micevskog pogodio za 3:0, a tek što je lopta ponovno krenula s centra, u strijelce se po drugi put upisao i Micevski. Rezultat se do kraja nije promijenio.