Mađarski doprvak svladao u pripremnom susretu Inter iz Zaprešića

Branimir Korać • srijeda, 21.06.2017.

Nogometaši Intera iz Zaprešića odigrali su pripremnu utakmicu s jednom od najboljih mađarskih momčadi i upisali poraz rezultatom 2:0...

Posljednjih desetak godina jedna od najboljih mađarskih momčadi i u tom razdoblju stalni kandidat za naslov prvaka, Videoton iz Szekesfehervara, svladao je zaprešićki Inter u prijateljskom dvoboju u sklopu priprema za novu sezonu.

Mađari su opravdali status favorita i svladali su Toplakovu momčad s po jednim pogotkom u svakom poluvremenu.

Poveo je Videoton pogotkom Istvana Kovacsa već u 18. minuti iz kaznenog udarca, a bivši napadač Lokomotive i mlade hrvatske reprezentacije, Mirko Marić, postavio je konačnih 2:0 pogotkom u 82. minuti susreta.

Marić je u Videoton iz Lokomotive prešao zimus te je u prvenstvu upisao 12 nastupa i postigao dva pogotka.