Vodeni sportovi

Vanesa Toth brončana u C-1 500 m na Europskom juniorskom prvenstvu u kajaku

Sportnet • nedjelja, 25.06.2017.

Posljednjeg dana Europskog prvenstva u kajaku i kanuu na mirnim vodama za juniore i mlađe seniore vožene su finalne utrke na 200 i 500 metara.

Vanesa Toth je osvojila brončanu medalju u disciplini kanua jednokleka za juniorke, dok je u utrci iste discipline na 200 metara zauzela 8. mjesto.

Antun Novaković je nakon jučerašnjeg osvajanja 5. mjesta  u disciplini kajaka jednosjeda na 1.000 m danas osvojio 5. mjesto u disciplini kajaka jednosjeda na 500 m za mlađe seniore do 23 godine.

Anamarija Govorčinović je također osvojila 5. mjesto u disciplini kajaka jednosjeda na 500 metara za mlađe seniorke do 23 godine.