Nikola Mektić krenuo pobjedom u konkurenciji parova u Antalyji

Branimir Korać • utorak, 27.06.2017.

Nikola Mektić i Jonathan Erlich dobro su otvorili nastup na turniru u Antalyji. U prvom kolu za protivnike imali su treće nositelje Santiaga Gonzaleza i Scotta Lipskog te su slavili u dva seta...

Nikola Mektić nastavlja s dobrom igrom u konkurenciji parova i s novim partnerom. U Antalyji igra s iskusnim Jonathanom Erlichom s kojim je bez problema dohvatio drugo kolo.

Prvi protivnici bili su im Santiago Gonzalez i Scott Lipsky, kombinacija koja je već zajedno osvajala i ATP turnire, no Mektić i Erlich bili su bolji.

Nakon samo 70 minuta igre, hrvatsko-izraelska kombinacija odnijela je pobjedu u dva seta sa 6:4, 6:4. U cijelom meču nisu protivnicima dozvolili nijednu break priliku, a s druge strane po jednom su oduzeli servis u svakom setu.

Četvrtfinale u Antalyji donosi im bolje iz meča između Marcosa Daniella i Marcela Demolinera te Philippa Petzschnera i Alexandera Peye.

Antalya, parovi prvo kolo:
Jonathan Erlich/Nikola Mektić (Izrael/Hrvatska) - Santiago Gonzalez/Scott Lipsky (Meksiko/SAD, 3) 6:4, 6:4