Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo, 29.07.2017, 19:00 h, Stadion ŠRC Zaprešić
Suci: Igor Križarić, Igor Krmar, Marko Stolnik
0:1(0:0) Slaven Belupo
Mirko Ivanovski 50'
Slaven Belupo

Branimir Korać • subota, 29.07.2017.

Mirko Ivanovski pobrinuo se za svih šest bodova Slaven Belupa ove sezone. Nakon što je zabio za pobjedu protiv Lokomotive, isto je učinio i protiv Intera...

Marko Bencun
66'
24
Lovre Čirjak
76'
14
Tin Vukmanić
85'
Željko Kopić

Slaven Belupo upisao je i drugu ovosezonsku pobjedu. Na gostovanju kod dosad neporaženog Intera slavio je s minimalnih 1:0 pogotkom Mirka Ivanovskog s početka drugog poluvremena.

Inter može žaliti za prilikama iz prvog dijela kada je mogao do vodstva, a kada to nije iskoristio kaznio ih je Ivanovski. U završnih 20 minuta imao je domaćin još jednu dobru priliku koju nije iskoristio.

U prvom dijelu nekoliko zanimljivih situacija bilo je pred golom Markovića dok je s druge strane Santini uglavnom bio nezaposlen.

U 29. minuti jak udarac Tomičića Marković je uspio odbiti, a u zadnjih pet minuta prvog dijela prijetili su i Puljić i Ćosić. Puljićev odličan udarac zaustavio je Marković, a Ćorić je glavom pucao pokraj vratnice.

Odmah na startu drugog dijela gosti su poveli. Igrala se 50. minuta kada je Bouadla ubacio s lijeve strane, a na loptu je došao Ivanovski i iz blizine je poslao u mrežu.

Inter je nakon toga krenuo po poravnanje, ali izuzev pokušaja Blaževića u 73. minuti kada je Purić izbio u posljednji trenutak ispred gol linije, prave prilike nije bilo.

Ostalo je tih 1:0 za goste koji tako drugo kolo zaredom slave istim rezultatom pogotkom istog igrača.

Mirko Ivanovski Goal Zapresic 0-1 Belupo 29/07... by claytonashurst