Hrvatska reprezentacija do 19 godina poražena u Zadru od Italije

hns.family • srijeda, 09.08.2017.

U Zadru je odigrana prijateljska utakmica Hrvatske U-19 protiv njihovih vršnjaka iz Italije, koji su slavili 2:0.

Na zadarskim Stanovima gostovala je u srijedu talijanska reprezentacija do 19 godina starosti, koja je svladala svoje svoje domaćine, mlade Hrvate, s po jednim pogotkom u prvom i jednim u drugom dijelu.

Za vodstvo Italije pogodio je Zaniolo u 31. minuti dvoboja, da bi Olivieri u 78. minuti postavio konačnih 2:0.

Hrvatski izbornik Robert Jarni u ovoj je provjernoj utakmici priliku dao svim igračima, a prvi im kvalifikacijski krug za Europsko prvenstvo u Finskoj slijedi u studenome ove godine.

Hrvatska: Matijaš, Hujber, Bradarić, Stanić, Nejašmić, Vukmanić, Teklić, Kulenović, Javorčić, Maganjić, Tavares (Još su igrali: Barešić, Budalić, Črnko, Ivić, Šantek, Lišnić, Perić-Komšić, Majcenić, Ilić, Skorup). Izbornik: R. Jarni.