Olympiakos uoči dvoboja s Rijekom pregazio Larissu

Branimir Korać • nedjelja, 20.08.2017.

Uoči dolaska na Rujevicu na uzvratni ogled četvrtog pretkola Lige prvaka, Olympiakos je krenuo i s prvenstvenim obavezama pa je tako u prvom kolu ugostio i svladao Larissu s 4:1...

Trener Olympiakosa Besnik Hasi gotovo u potpunosti promijenio je sastav u odnosu na onaj protiv Rijeke pa čak niti igrači koji su ulazili u subotu s klupe, nisu bili protiv Rijeke u prvih 11.

Bez obzira na to, Olympiakos je glatko slavio s 4:1 te pokazao kako posjeduje iznimnu širinu uz kvalitetu momčadi.

Domaćin je potpuno dominirao susretom, a dvostruki strijelac bio je Fortounis dok su po jedan gol dodali Ansarifard i Diogo Figueiras koji je ujedno autogolom zaslužan i za jedan gol gostiju.

Kod Olympiakosa cijelu utakmicu odradio je Hrvoje Milić, kod gostiju punu minutažu imao je Nikola Žižić dok je Sandi Križman ušao u 79. minuti umjesto Perronea.

Olympiakos je igrao u sastavu Kapino, Figueiras, Retsos, Vuković, Milić, Zdjelar, Androutsos, Pardo, Fortounis, Seba, Ansarifard.