Ivan Leko nastavlja sa stopostotnim ulaskom u prvenstvo, četvrto kolo donijelo četvrtu pobjedu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 20.08.2017.

Iako u Europi ima problema i neće imati lagan posao na putu do Europske lige, Club Brugge u belgijskom prvenstvu zna samo za pobjede i nakon četiri kola nalazi se na vrhu ljestvice...

Club Brugge ima savršen start u belgijsko prvenstvo nakon što je i u četvrtom kolu stigao do pobjede. Jedino su momčad Ivana Leke i Charleroi zasad stopostotni i odmaknuli su pratiteljima na ljestvici.

U četvrtom kolu Club Brugge gostovao je kod Kortrijka koji je u prva tri kola stigao do šest bodova, a u ovom kolu poražen je s 2:1.

Već u 11. minuti gosti su stigli do vodstva iz kaznenog udarca koji je realizirao Jelle Vossen da bi odmah na startu drugog dijela Abdoulay Diaby povisio na 2:0.

Nadu Kortrijku 20 minuta prije kraja vratio je Jovan Stojanović smanjivši na 2:1, međutim do kraja susreta vratar Ethan Horvath sačuvao je svoju mrežu i Brugge je stigao do sva tri boda.

Sada mu slijedi uzvratni dvoboj protiv AEK-a u četvrtom pretkolu Europske lige nakon što je u Belgiji odigrao bez pogodaka.