Ivan Jukić strijelac u pobjedi Korone za prekid negativnog niz

Branimir Korać • subota, 26.08.2017.

Mladi veznjak Ivan Jukić koji je ovog ljeta preselio iz Splita u Poljsku, bio je strijelac za Koronu u pobjedi protiv Termalice 2:1...

Poljaci ovog vikenda igraju utakmice sedmog kola, a Korona je u Kielceu ugostila Termalicu i upisala pobjedu 2:1. To je druga ovosezonska pobjeda za Koronu koja je u posljednja tri kola dva puta poražena i upisala remi te su ova tri boda dobro došla za prekid negativnog niza.

Od prve minute u dresu Korone zaigrao je i dojučerašnji igrač Splita Ivan Jukić koji se pridružio egzodusu iz Parka mladeži i sreću potražio u Koroni.

Jukić je u ovoj pobjedi bio i strijelac, u 74. minuti je nakon ubačaja Krystiana Misa utrćao na drugu vratnicu i spremio loptu u bliži gornji kut.

Inače Korona je vodila od 35. minute golom Jaceka Kielba, a Termalica je do počasnog gola došla u završnici susreta autogolom Adnana Kovačevića.