Sturm nanio težak poraz zaprešićkom Interu u prijateljskom susretu

Branimir Korać • subota, 02.09.2017.

U reprezentativnoj stanci nogometaši zaprešićkog Intera odradili su prijateljski dvoboj protiv Sturma iz Graza koji je rezultatski završio pogubno za hrvatskog prvoligaša...

Samir Toplak ne može biti zadovoljan nastupom svojih igrača protiv Sturma u prijateljskom dvoboju između dva prvenstvena kola. Austrijski prvoligaš slavio je s čak 5:0.

Inter je krenuo u sastavu Mrmić, Haramustek, Grgić, Komorski, Mamić, Šarić, Postonjski, Tomičić, Rak, Blažević, Bencun, a nakon nešto više od pola sata igre ta je momčad primila tri gola.

Zulechner u devetoj, Schoissengeyr u 13. i Alar u 34. minuti odveli su Sturm do visoke prednosti koja je u nastavku još više narasla.

Schoissengeyr i Huspek u nastavku susreta samo su postavili konačnih 5:0.

Trener domaćina Franco Foda nakon susreta bio je izrazito zadovoljan, posebno brojem stvorenih prilika i realizacijom istih dok Toplaku ostaju brige.