Briljantni Nik Slavica predvodio Cedevitu do pobjede!

Petar Jenjić • nedjelja, 29.10.2017.

Košarkaši Cedevite lako su se obračunali sa Zagrebom u sklopu četvrtog kola Hrvatski Telekom Premijer lige čime su i dalje ostali neporaženi u ovoj sezoni. Sjajnu utakmicu odigrao je Nik Slavica koji je susret zaključio s nevjerojatnih 47 poena i 16 skokova...

Na stopostotnom učinku nakon četvrtog kola ostaje Cedevita koja nije imala prevelikih problema s momčadi Zagreba. Vitamini su u prilično jednosmjernoj utakmici slavili rezultatom 129:87 i ostali na vrhu prvenstvene ljestvice.

Gosti su se vrlo dobro držali u prvoj četvrtini koju su zaključili s četiri poena prednost (27:23), međutim, rezultat je ubrzo otišao na stranu Cedevite.

Na krilima vrlo raspoloženih Džanana Muse i Nika Slavice Vitamini su u drugoj četvrtini ubacili ukupno 33 poena i poluvrijeme zaključili s 12 koševa viška (56:44). Spomenuti dvojac kombinirano je ubacio 30 koševa svoje momčadi u prvom poluvremenu.

Kako je utakmica odmicala bilo je jasno tko će iz utakmice izaći kao pobjednik. Cedevita je bez većih problema kontrolirala rezultat i stigla do uvjerljive pobjede.

Fenomenalnu utakmicu odigrao je Nik Slavica koji je susret zaključio s 47 poena (22/30 za dva, 1/2 za dva, slobodna bacanja 0/1) i 16 skokova, Džanan Musa je dodao 20 koševa i osam asistencija.

Domagoj Proleta s 30 koševa i 12 skokova bio je najbolji kod Zagreba.