Vrijednosnice Osijek nastavile negativan niz, Brokeri poraženi u Češkoj

Petar Jenjić • utorak, 07.11.2017.

Vrijednosnice Osijek upisale su treći uzastopni poraz u Alpe Adria Cupu. Na gostovanju kod Brna poraženi su rezultatom 73:53, u susretu kojeg je domaćin prelomio jako dobro odigranom trećom četvrtinom...

Novi, treći uzastopni, poraz upisali su košarkaši Vrijednosnica Osijek koji su na gostovanju u Brnu kod istoimenog domaćina poraženi rezultatom 73:53. Prva je to pobjeda češke momčadi u drugoj utakmici u ovom natjecanju.

U prilično neučinkovitom prvom poluvremenu Brokeri su držali priključak i na odmor otišli izjednačenim rezultatom (25:25). Ipak, u nastavku susreta domaćin je ubacio u brzinu više, treću četvrtinu dobio sa 28:13 i do kraja susreta bez problema održavao stečenu prednost.

Jan Tomanec sa 16 koševa i sedam skokova te Mladen Primorac s 15 koševa, osam skokova i sedam asistencija bili su najbolji u pobjedničkoj momčadi.

Najraspoloženiji su kod Osječana s po 14 koševa bili Jimmie Taylor (devet skokova, četiri asistencije) i Venkatesha Jois (devet skokova).