Branimir Korać • subota, 11.11.2017.

Na mjestu gdje će se odigrati finale Svjetskog prvenstva iduće godine, Argentina je svladala Rusiju s minimalnih 1:0. Messi i društvo pobjedu su osigurali tek u završnici susreta...

Rusi se već dugo pripremaju za Svjetsko prvenstvo kojem će biti domaćini, a s pripremama mogu početi i Argentinci koji su uz dosta muke izborili nastup na SP-u.

U prijateljskom dvoboju na Lužnikiju u Moskvi, na mjestu gdje će se odigrati finale Svjetskog prvenstva, Argentina je tijesno slavila s 1:0.

Zaslužena pobjeda Argentinaca koji su bili bolji protivnik i trebali su i ranije osigurati pobjedu, međutim realizacija nije bila dobra i tek u 86. minuti postignut je jedini pogodak.

U prvom dijelu Igor Akinfejev u dva navrata bio je uspješniji od Sergija Aguera koji je mogao dovesti Argentinu do prednosti da bi u završnici uspješniji bio Aguero.

U 86. minuti Aguero je pucao nakon ubačaja s desne strane, lopta je završila u bloku, ali odbila se nazad napadaču Cityja koji je glavom šalje u mrežu.