Viktor Galović do drugog kola Challengera u Bresciji

Branimir Korać • ponedjeljak, 13.11.2017.

Hrvatski tenisač Viktor Galović upisao je pobjedu u prvom kolu Challengera u Bresciji. Protivnik mu je bio Lorenzo Frigerio kojeg je svladao u tri seta...

Talijan Lorenzo Frigerio nije zaustavio Viktora Galovića u prvom kolu Challengera u Bresciji. Galović je odnio pobjedu nakon sat i 46 minuta igre.

Nije bilo jednostavno, izgubio je hrvatski tenisač drugi set iako je tu imao veliku priliku dovršiti posao, imao je i meč loptu, međutim Frigerio se ipak spasio.

Nakon što je izgubio drugi set u tie-breaku s 9:7, Galović je u trećem ipak bio puno bolji i s dva breaka, a da pritom nije dopustio Frigeriju da mu zaprijeti na servisu, stigao je do drugog kola.

Tamo će igrati protiv boljeg iz meča između sedmog nositelja Ričardasa Berankisa i Andree Arnaboldija.