Novo Vrijeme na vrhu, Dinamo razbio Potpićan, Nacional preokretom do pobjede kod Alumnusa

Dario Dodić • subota, 18.11.2017.

Odigrane su četiri utakmice sedmog kola 1. HMNL. Novo Vrijeme Apfel pobjedom je u Osijeku preuzelo vrh prvenstvene ljestvice, poravnato s Futsal Dinamom koji je u gostima razbio Albonu Potpićan. Aktualni prvak Nacional također je upisao gostujuću pobjedu, preokretom u nastavku došao je do sva tri boda protiv Alumnusa...

Nogometaši Nacionala odradili su gradsko gostovanje kod Alumnusa i preokretom u drugom poluvremenu došli do pobjede 6:2. Nakon prvih 20 minuta igre bilo je 1:0 za domaćine, strijelac jedinog pogotka bio je Tadić.

U manje od pet minuta nastavka aktualni prvak okreće vodu na svoj mlin i pogocima Gomesa i Kogiskog dolazi do vodstva 2:1. Pezelj je vratio domaćine u egal, ali momčad Roberta Grdovića do kraja susreta zabija četiri gola zaredom i upisuje laganu pobjedu. U strijelce su se upisali Postružin dvaput te Junior i Matan po jednom.

Futsal Dinamo je na gostovanju kod Albone slavio s više nego uvjerljivih 13:4 i u sedmom prvenstvenom kolu stigao do šeste pobjede.

Momčad Miće Martića predvodio je Kanjuh s četiri gola, po tri su dodali Čekol i Prgomet, dvaput je zabio Grbeša, a jednom Herceg.

Mehić je bio dvaput precizan kod domaćina, po jedan su gol dodali Jašarević i Hoxha.

Gostujuću pobjedu upisalo je i Novo Vrijeme Apfel, Makarani su slavili u gostima kod Osijek Kelmea s 4:1 i tako barem privremeno (Split još nije igrao svoju utakmicu sedmog kola) preuzeli vrh ljestvice.

Sve je u Osijeku bilo ekspresno riješeno, dvama pogocima Bajrušovića i jednim Osredkara Makarani su već nakon nešto više od sedam minuta igre imali velikih 0:3, bio je to ujedno konačan rezultat prvog poluvremena.

Bajrušović je u drugom poluvremenu upotpunio hat-trick pogotkom za 0:4, dok je počasni pogodak za domaćine djelo Roberta Nospaka.