Premier liga, 12. kolo, 19.11.2017, 17:00 h
Watford
Watford 2:0 West Ham
West Ham

Mihaela Bradovski • nedjelja, 19.11.2017.

Promjena na klupi nije automatski okrenula sreću West Hama. Hammersi su i pod vodstvom Davida Moyesa nastavili bilježiti poraze i to u gostima kod Watforda koji je bio bolji 2:0...

David Moyes nije uspio ekspresno pokrenuti West Ham i u prvom nastupu na klupi novog kluba upisao je poraz. Slaven Bilić morao je otići zbog niza loših rezultata, a ništa bolje nije krenuo niti njegov nasljednik.

West Ham je gostovao kod Watforda, ugodnog iznenađenja s početka sezone i upisao poraz 2:0. Watford se tako vratio pobjedama nakon što je u prošla tri kola ubilježio poraze te čvrsto drži osmu poziciju.

Već u 11. minuti domaćin je stigao do vodstva. Will Hughes postigao je svoj prvijenac u dresu domaćina i to nakon što je Gray pucao loše, ali mladi veznjak bio je na pravom mjestu i zabio za vodstvo.

Do kraja prvog dijela domaćin je imao nešto više prilika i na odmor se otišlo sa zasluženim vodstvom Watforda.

Na startu drugog dijela domaćin je pritisnuo i nizao priliku za prilikom, ali Gray, Doucoure, Mariappa i Hughes nikako nisu uspjeli zabiti.

U 64. minuti Watford je ipak došao do drugog gola. Richarlison je odlično pogodio iz neugodnog kuta gdje je Hart mogao bolje reagirati.

West Ham je do kraja susreta najbolju priliku imao u 74. minuti kada je Mariappa s gol linije očistio nakon pokušaja Lanzinija kada je Gomes već bio svladan.

S ovim porazom West Ham je ostao u opasnoj zoni na 18. mjestu sa samo devet osvojenih bodova.