Juniorska nogometna Liga prvaka: Ajax, Nitra i Salzburg prvi putnici u play-off

Sportnet • srijeda, 22.11.2017.

Odigrane su prve tri uzvratne utakmice drugog kola juniorske nogometne Lige prvaka. U play–off prošli su Ajax, Nitra i Salzburg. U tri odigrane utakmice postignuto je sedam pogodaka, od toga 2,3 po utakmici. Vrijedi izdvojiti prolaze Ajaxa i Nitre.

Legia Varšava je na stadionu De Toekomst u Duinvendrechtu pobijedila Ajax 2:0. U 14. minuti Mateusz Zyro doveo je goste u vodstvo od 0:1. Konačnih 0:2 postavio je Piotr Cichocki u 47. minuti.

Nitra je na svom stadionu u Nitri pobijedila Šahtjor Soligorsk 3:0. U 37. minuti Marek Fabry doveo je domaćina u vodstvo od 1:0. U 50. minuti Daniel Dojčinovič povećao je prednost domaćeg sastava na 2:0. U 64. minuti Dojčinovič je postigao svoj drugi pogodak na utakmici za konačnih 3:0.

Rezultati prve tri uzvratne utakmice drugog kola juniorske nogometne LIge prvaka: Ajax – Legia Varšava (4:1) 0:2 (Zyro 14, Cichocki 47), Nitra – Šahtjor Soligorsk (0:2) 3:0 (Fabry 37, Dojčinovič 50, 64), Salzburg – Sparta Prag (4:2) 2:0 (Meister 41, Schmidt 55).

Pripremio: Matej Kalem