Dobar nastup Bilana nije pomogao Strasbourgu, Boulazac slavio u susretu s 211 poena

Branimir Korać • nedjelja, 03.12.2017.

U 11. kolu francuskog prvenstva Strasbourg je poražen u gostima kod Boulazaca koji je bio bolji sa 109:102 i tako došao do tek treće ovosezonske pobjede...

Kada fenjerašu ubaciš u 40 minuta 102 poena i izgubiš utakmicu, vrlo je lako detektirati u čemu je bio problem. Strasbourg je odigrao vrlo loše u obrani i nije imao rješenje za domaći napad te je upisao visok poraz.

Tijekom drugog poluvremena gubio je i 22 poena razlike da bi uspio smanjiti na minus pet, ali ne i potpuno se vratiti u susret.

Domaćin je šutirao tricu 13/23, a predvodio ga je Karvel Anderson s 23 poena (5/8 trica), Quincy Diggs dodao je 18 poena, pet skokova i sedam asistencija dok je Eloy Vargas ubilježio 17 poena i 12 skokova.

U gostujućem sastavu Louis Labeyrie ubacio je 18 poena dok je Miro Bilan za 22 minute dodao 17 poena (8/11) i sedam skokova.