Klopp: "Teško je to objasniti, trebali smo voditi 3:0, 4:0 pa čak i 5:0"

Sportnet • subota, 23.12.2017.

Nakon remija protiv Arsenala 3:3 u kojem su nogometaši Liverpoola imali vodstvo 0:2, trener Redsa Jürgen Klopp nije krio razočarenje konačnim rezultatom...

PIŠE: Jan Šneler

Sve je krenulo idealno za Liverpool. Imali su Redsi nakon gola Salaha u 52. minuti vodstvo od 2:0 i priliku za uzimanje punog plijena na Emiratesu. No, onda Arsenal u svega pet minuta postiže tri pogotka i prelazi u vodstvo. Kod sva tri gola Liverpoolovi igrači su činili kardinalne greške, no to ne umanjuje kvalitetu Arsenala.

"Teško je to objasniti, trebali smo voditi 3:0, 4:0, čak i 5:0 prije nego što nismo obranili centaršut. Stvarno nevjerojatno", rekao je vidno šokirani Klopp.

Ipak, Liverpool je uspio doći do remija golom Firmina u 71. minuti. Iako nezadovoljan što njegova ekipa nije uzela puni plijen, njemački trener ipak je istaknuo:

"Bod u gostima kod Arsenala je dobar rezultat za većinu momčadi na svijetu, ali trenutno mi ne izgleda tako. Nismo iskoristili sve svoje šanse ali tri gola trebala su biti dovoljna. Arsenal je u utakmici bio svega deset minuta."

Još jednom se pokazalo kako Liverpool ima fenomenalan napad jer je trojac Coutinho, Salah i Firmino ponovno postigao golove. Međutim, možemo očekivati transfere u momčadi Liverpoola jer je jasno kako problema u obrani i na golu ima previše.