MNK Cvjetno Poliklinika Milojević u finalu Kutije šibica

Branimir Korać • srijeda, 27.12.2017.

Poznat je prvi finalist Kutije šibica, nakon velike borbe u finale je otišao MNK Cvjetno Poliklinika Milojević boljim izvođenjem sedmeraca u polufinalu protiv Big Bang Teama...

Prvo polufinale Kutije šibica donijelo je vrlo zanimljiv dvoboj i pobjedu MNK Cvjetno Poliklinike Milojević protiv Big Bang Teama nakon sedmeraca.

U 40 minuta bilo je 2:2 nakon što je Cvjetno povelo s 2:0 te se činilo da ima susret potpuno pod kontrolom. Međutim Big Bang uspio se vratiti, imao je na kraju priliku i za pobjedu, ali Škorić je spasio Cvjetno.

Već u drugoj minuti Cvjetno Poliklinika Milojević dolazi do vodstva pogotkom Prgometa i do kraja prvog dijela promjena nije bilo, na odmor se otišlo s tih 1:0.

Odmah na startu drugog dijela Grbeša je gotovo s centra iznenadio Marija Švigira te povisio na 2:0 i tako doveo Cvjetno nadomak finala.

Big Bang nije se predavao, igrao je jako dobro i stigao do poravnanja. Prvo je Jerko Leko lijepim potezom smanjio na 2;1 da bi dvije i pol minute prije kraja Ćibarić poravnao na dva. Osam sekundi prije kraja Leko je imao odličnu priliku, bio je sam pred Škorićem, ali nije ga nadmudrio.

Odluka je pala sa sedam metara gdje je Škorić u trećoj seriji obranio pokušaj Mikulića, a Capar bio precizan i odveo Cvjetno u finale.