Arena kup: Lokomotiva lakoćom slavila protiv Cibalije

Sportnet • ponedjeljak, 22.01.2018.

U prvom kolu Arena kupa koji se tradicionalno održava u Medulinu, Lokomotiva je svladala vinkovačku Cibaliju s 3:1...

PIŠE: Jan Šneler

Prvi susret na Arena kupu u Medulinu, Lokomotivi je donio prvoligaškog znanca, Cibaliju. Lokosi su već u 22. minuti došli do vodstva. Strijelac je bio Denis Kolinger na asistenciju Kneževića. Svega desetak minuta kasnije, Ivan Krstanović povećao je vodstvo Lokomotive.

Vinkovčani se nisu predavali te su u 63. minuti došli do smanjenja rezultata. Strijelac pogotka za Cibaliju bio je Dominik Križanović. Ipak nisu dugo izdržali nogometaši Cibalije jer su samo dvije minute kasnije primili još jedan pogodak. Utakmicu je zaključio Nikola Krajinović pogotkom u 65. minuti.

Nakon odigranog prvog kola, Lokomotivu u četvrtak u 11 sati očekuje dvoboj protiv posljednje momčadi slovenskog prvenstva, Ankarana iz Hrvatina. Isti dan, ali u 15 sati, Cibalia će u drugom kolu igrati protiv Zrinjskog iz Mostara.