Osječani na pripremama u Marbelli remizirali s Puskas Akademijom

Branimir Korać • utorak, 23.01.2018.

Nogometaši Osijeka odigrali su prvu prijateljsku utakmicu na pripremama u Marbelli, protivnik je bila mađarska Puskas Akademia, a susret je okončan 1:1...

Prvi od četiri susreta Osječana na pripremama u Španjolskoj okončan je remijem. Osijek je za prvog protivnika imao Puskas Akademiju iz Mađarske, vodio je, ali bivši igrač kluba s Drave Antonio Perošević spriječio je poraz Puskas Akademije.

Dogovorom klubova igralo se dva puta po 60 minuta iako je i tih drugih 60 minuta trajalo nešto kraće zbog slabije vidljivosti.

U prvom poluvremenu Osječani su ostali bez Erosa Grezde koji je zbog udarca u koljeno napustio igru, a zamijenio ga je Petar Bočkaj.

Drugi dio donio je i pogotke, a prvi su ga zabili Osječani i to u 68. minuti kada je Hajradinović odlično proigrao Muzafera Ejupija, a on iz blizine lako zabio.

U 84. minuti Puskas Akademia stigla je do poravnanja, Perošević je izveo slobodni udarac potpuno iskosa, Kukić je loše reagirao i lopta mu je pobjegla u mrežu.

Do kraja španjolskog dijela priprema Osječane čekaju tri još jača dvoboja i to 26. siječnja protiv kijevskog Dynama, 30. siječnja protiv Steaue i 2. veljače protiv moskovskog Lokomotiva.