Hajrović u prvom nastupu donio pobjedu Dinamu protiv Krškog

Branimir Korać • subota, 03.02.2018.

Dinamov kapitalac Izet Hajrović upisao je prvi nastup u modrom dresu i to u pobjedi protiv Krškog u posljednjoj probi uoči nastavka prvenstva. Hajrović je bio strijelac pobjedničkog pogotka za 2:1..

Dinamo je u Maksimiru ugostio Krško u generalnoj probi uoči nastavka sezone i upisao pobjedu 2:1. Ono po čemu će se pamtiti ovaj dvoboj je debi Izeta Hajrovića koji je krenuo pogotkom za konačnih 2:1.

Kiša i snijeg spriječili su igrače obje momčadi u nekoj velikoj igri, ali Dinamo je i u ovih dva puta po 35 minuta bio bolji te je zasluženo slavio.

Poveo je sedmoj minuti golom Hilala Soudanija iz kaznenog udarca koji je dosuđen zbog navodnog igranja rukom u 16 metara, a već dvije minute kasnije gosti su izjednačili preko Vekića.

U drugom poluvremenu, nakon brojnih izmjena, Dinamo je stigao do pobjede golom Hajrovića u 68. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora.

Početkom drugog gola i krško je jednako tako moglo do pogotka, no Mujan je zatresao vratnicu.

Dinamo: Zagorac – Rrahmani, Lešković, Benković, Lecjaks – Doumbia Moro; Soudani, Ćorić, Olmo – Gavranović; (Drugo poluvrijeme: Horkaš – Đurasek, Rrahmani, Lešković, Lecjaks – Muhar; Hajrović, Fiolić, Gojak, Marin – Hodžić)