Istra 1961 poražena od srpskog drugoligaša Metalca

Sportnet • utorak, 20.02.2018.

U prijateljskom ogledu odigranom jučer navečer u Medulinu, Istra 1961 poražena je s 2:0 od drugoplasirane momčadi Prve lige Srbije, Metalca iz Gornjeg Milanovca...

PIŠE: Jan Šneler

Kriza koja potresa Istru 1961 se nastavlja i dalje. Iako su u 22. kolu HT Prve lige slavili protiv Lokomotive s 1:0, očigledno je da stanje u momčadi još nije na pravoj razini i trebat će vremena da se sve kockice poslože.

U prijateljskom ogledu protiv srpskog drugoligaša Metalca iz Gornjeg Milanovca, Istra 1961 u kombiniranom sastavu je glatko poražena s 2:0. Strijelac prvog pogotka u 54. minuti bio je Tomić čiji je jaki udarac iznenadio vratara Istre Ćorića.

Nedugo kasnije, Metalac je došao i do drugog gola. Ovoga puta strijelac je nakon centaršuta iz slobodnog udarca bio Svojić. U dresu Istre svoje prve minute zabilježili su Matei i Bady koji su na posudbu došli iz turskog Genclerbirligija te Jovičić koji je na posudbu stigao iz Slaven Belupa.