Šančić i Škugor bez osvojenog seta oprostili se od turnira u Ženevi

Mihaela Bradovski • utorak, 22.05.2018.

Hrvatski tenisači Antonio Šančić i Franko Škugor upisali su poraz u prvom kolu ATP turnira u Ženevi u konkurenciji parova bez ijednog osvojenog seta...

Nakon što je Ivan Dodig u paru s Rajeevom Ramom prošao u drugo kolo turnira u Ženevi, od turnira su se oprostili Antonio Šančić i Franko Škugor.

Šančić je igrao s njemačkim tenisačem Andreom Begemannom, ali na startu je izgubio od Roberta Lindstedta i Andreja Vasilevskog u dva tie-breaka.

U oba seta Begemann i Šančić imali su prednost od breaka, međutim oba puta isoustili su prednost i na kraju upisali poraz s dva puta po 7:6.

Franko Škugor s Dominicom Inglotomimao je za protivnike Amerikance Stevea Johnsona i Sama Querreyja te su poraženi sa 6:3, 6:4.

Inglot i Škugor imali su prilika u drugom setu za oduzimanje servisa, nisu ih iskoristili i onda su pokleknuli u samoj završnici.

Ženeva, prvo kolo parova:
Robert Lindstedt/Andrej Vasilevski (Švedska/Rusija) - Andre Begemann/Antonio Šančić (Njemačka/Hrvatska) 7:6(4), 7:6(9)
Steve Johnson/Sam Querrey (SAD/SAD) - Dominic Inglot/Franko Škugor (Velika Britanija/Hrvatska) 6:3, 6:4