Mihaela Bradovski • utorak, 05.06.2018.

Domaćin Svjetskog prvenstva Rusija nikako ne može do pobjede. Sedmu utakmicu zaredom Rusi nisu uspjeli slaviti, a ovaj put remizirali su u Moskvi s Turskom...

Nema dobrih vijesti za Ruse uoči Svjetskog prvenstva. Posljednju pobjedu upisali su još početkom listopada prošle godine kada su svladali Južnu Koreju s 4:2, a nakon toga upisali su četiri poraza i tri remija.

Nakon što su prošlog tjedna poraženi u Austriji 1:0, sada su i u Moskvi ostali bez pobjede i to remijem protiv Turske 1:1.

Turci neće vidjeti Svjetsko prvenstvo, ali u tri posljednja susreta ostali su neporaženi u dvobojima s reprezentacijama koje putuju na SP. Prvo su svladali Iran s 2:1, a zatim su remizirali 2:2 s Tunisom i 1:1 s Rusijom.

U Moskvi je u susretu s malo prilika Rusija povela golom Aleksandra Samedova nakon dodavanja Alana Džagoeva u 35. minuti.

U drugom dijelu Turci su uzvratili te pogotkom Yunusa Mallija u 59. minuti postavili konačnih 1:1. Do kraja susreta prijetili su Samedov i Fjodor Smolov, ali rezultat se nije mijenjao.

Rusija u zadnjih 26 utakmica ima samo pet pobjeda, a napokon do pobjede probat će doći na otvaranju SP-a protiv Saudijske Arabije 14. lipnja.