Branimir Korać • subota, 23.06.2018.

Dinamo je odigrao prvu pripremnu utakmicu uoči nove sezone i uz dobru igru visoko slavio protiv Rabotničkog iz Skoplja. Modri su postigli četiri pogotka i Nenad Bjelica može biti zadovoljan razinom igre za ovu fazu priprema...

Pred nešto više od tisuću gledatelja na igralištu Hitrec-Kacian Dinamo je u pripremnom dvoboju ugostio Rabotnički i svladao ga s 4:0. Za prvu pripremnu utakmicu bilo je to sasvim dobro izdanje Dinama, dosta bolje u prvom nego u drugom poluvremenu, ali Nenad Bjelica može biti zadovoljan.

Modri su na odmoru vodili s 3:0, a ta prednost mogla je biti i izraženija. U nastavku su dodali još jedan pogodak te vrlo visoko slavili.

Dinamo je dosta brzo stigao do vodstva, već u 15. minuti Mario Šitum dobio je loptu na desnoj strani i lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora doveo Modre u vodstvo.

U 28. minuti Olmo je upisao drugu asistenciju, a Šitum drugi gol. Ovaj put imao je lagan posao, Olmo ga je odlično proigrao, a povratnik u redove Dinama rutinski je zabio.

Raspoloženi Olmo sudjelovao je i u trećem pogotku, ovaj put njegov ubačaj u kazneni prostor Rrahmani je proslijedio do Dine Perića koji zabija za 3:0 na odmoru.

Odmah na startu drugog dijela među strijelce se upisao i mladi Antonio Marin vrlo lijepim golom za konačnih 4:0.

Do kraja susreta nije bilo toliko puno prilika, ali Dinamo je kontrolirao susret i zadovoljan odlazi u Moravske Toplice gdje će nastaviti s pripremama.

Dinamo: Zagorac - Stojanović, Rrahmani, Perić, Leovac - Šunjić - Šitum, Fiolić, Olmo, Oršić - Hodžić; 2. poluvrijeme: Šemper - Rrahmani, Lešković, Dilaver, Lecjaks - Knežević - Marin, Hajrović, Gojak, Menalo - Budimir.