Dario Dodić • petak, 20.07.2018.

Nogometaši Rijeke na najbolji su mogući način okončali pripremni period. Na Rujevici su predstavili nove dresove i mrežu Zadra napunili s devet golova...

Nisu se mogli Zadrani mjeriti s raspoloženim nogometašima Rijeke. U posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak sezone momčad Matjaža Keka je pred oko dvije tisuće ljudi na Rujevici slavila s više nego uvjerljivih 9:1.

Predstavila je Rijeka nove dresove novog tehničkog sponzora Jome, u prvom poluvremenu bijelu, u drugom crnu garnituru. Na lijep su način dočekali Riječani i srebrne s netom završenog Svjetskog prvenstva, Filipa Bradarića, doktora Nemeca i ekonoma reprezentacije Mladena Pilčića te im uručili prigodne poklone.

Što se same utakmice tiče, Rijeka je posve dominirala od prve do zadnje minute. Golijadu je već u četvrtoj minuti otvorio Pavičić. Bivši je Dinamovac ubrzo zabio i za 2:0.

Slika 1 od 1.

Na poluvremenu je bilo već 5:0 za Rijeku, dvaput je mrežu Zadra zatresao Heber, a još se jednom u strijelce upisao i Pavičić.

Odmah na otvaranju drugog dijela pogađa Acosty, ubrzo je Zuta povisio na 7:0. Jedini gol za Zadrane zabio je Torbarina, za konačnih 9:1 mrežu su Zadra još tresli Gorgon i Puljić.