Dario Dodić • nedjelja, 05.08.2018.

Damir Kreilach odigrao je još jednu odličnu utakmicu u dresu Real Salt Lakea u MLS-u. Upravo je njegovim pogocima Real Salt Lake stigao do pobjede protiv Chicago Firea...

Gdje god dođe Damir Kreilach vrlo se brzo nametne dobrim igrama, ali i pogocima. Hrvatski veznjak koji je proljetos napustio Njemačku i otišao u Sjedinjene Američke Države sinoć je donio pobjedu Real Salt Lakeu u MLS-u.

Slavio je Real Salt Lake na svom Rio Tinto stadionu protiv Chicago Firea s 2:1, a oba pogotka za domaćine postigao je upravo Kreilach.

Prvo je na ubačaj Savorina u posljednjim trenucima sučevog dodatka u prvom poluvremenu glavom poentirao za 1:0, da bi zatim u 75. minuti sjajno pratio akciju i na prizemno dodavanje Plate pospremio loptu u mrežu za konačnih 2:1.

Chicago Fire je u egal na otvaranju drugog poluvremena krasnim dalekometnim golom doveo Bastian Schweinsteiger.

Kreilach je u dresu Real Salt Lakea ubilježio 23 nastupa, postigao je šest golova.