Branimir Korać • subota, 11.08.2018.

Club Brugge nastavlja s dobrim igrama na početku nove sezone. Upisao je i treću pobjedu, ovaj put stradao je Kortrijk čime Brugge ostaje na stopostotnom učinku...

Hrvati u Belgiji imaju sjajan ulazak u sezonu, Ivan Santini u dresu Anderlechta krenuo je s dva hat-tricka, a Ivan Leko i Hrvati u Club Bruggeu bilježe treću pobjedu u sezoni.

U trećem kolu ugostili su Kortrijk i glatko slavili s 3:0 u susretu u kojem nije bilo nikakve neizvjesnosti.

Za to je zaslužan domaćin koji je već u prvih osam minuta stigao do dva gola prednosti i u nastavku susreta bez ikakvih problema održavao to vodstvo. Arnaut Groeneveld bio je strijelac oba gola za Lekinu momčad.

U drugom dijelu Club Brugge je dodatno povećao prednost i na kraju slavio s 3:0, Siebe Schrijvers postavio je konačan rezultat.

Karlo Letica i Matej Mitrović odradili su cijelu utakmicu dok je Ivan Tomečak ušao u 69. minuti umjesto Diona Coolsa.

Prvi pratitelj Club Bruggea, Anderlecht, u nedjelju igra protiv Charleroija.