Primorac preokretom do drugog kola Kupa, Zagora pala u nastavku susreta

Mihaela Bradovski • subota, 18.08.2018.

Susretom u Biogradu započelo je i natjecanje u Kupu za ovu sezonu, a Primorac je stigao do pobjede protiv Zagore i izborio prolaz u drugo kolo...

Dobri poznanici Primorac i Zagora susreli su se u prvom kolu Kupa, a Primorac je bio uspješniji i s 3:1 izborio prolaz u drugo kolo.

Zagora je dobro krenula, prva došla do pogotka, ali nakon pola sata igre ostala je s čovjekom manje i nakon toga domaćin je uspio okrenuti rezultat.

Santino Jurišić doveo je goste u vodstvo u 21. minuti, no devet minuta kasnije igru je morao napustiti Mile Ćaleta zbog dva žuta kartona.

U drugom dijelu Primorac je iskoristio brojčanu premoć te golovima Marka Colića, Ivana Jovića i Nikole Jurišića stigao je do pobjede.