Darija Jurak za manje od sat vremena upisala poraz na startu konkurencije parova

Branimir Korać • srijeda, 29.08.2018.

Darija Jurak u paru s Xenijom Knoll upisala je poraz u prvom kolu konkurencije ženskih parova na US Openu. Su-Wei Hsieh i Arina Sabalenka bile su prejake...

Darija Jurak vrlo brzo oprostila se od nastupa u konkurenciji ženskih parova na US Openu. Ove godine nastupala je s Xenijom Knoll, ali upisale su ekspresan poraz.

Samo 58 minuta trebalo je Su-Wei Hsieh i mladoj Bjeloruskinji Arini Sabalenki, potpuno su dominirale dvobojem i glatko slavile.

Prvi set bio je gotov za samo 24 minute, u svakom servis gemu Jurak i Knoll suočavale su se s break loptama,dva puta su i gubile servis, a s druge strane nisu nijednom ozbiljno zaprijetile protivnicama.

U drugom setu igralo se posve ravnopravno do vodstva 3:2 za Jurak i Knoll, ali nakon toga gube četiri gema u nizu i odlaze u poraz.

U cijelom meču Jurak i Knoll imale su samo jednu break loptu koju nisu iskoristile, a s druge strane protivnice su ih imale šest i s visokim postotkom realizacije četiri puta napravile su brea u pobjedi 6:1, 6:3.