Sarri: "Razgovarao sam s liječnicima, Kovačić nije ozbiljnije ozlijeđen"

Branimir Korać • nedjelja, 16.09.2018.

Mateo Kovačić napustio je igru u subotnjem dvoboju protiv Cardiffa brže od predviđenog, zaradio je lakšu ozljedu, potvrđeno je iz Chelseaja...

Chelseaje lakoćom stigao do pobjede protiv Cardiffa, pregazio ga je s 4:1 iako su gosti prvi došli do pogotka i šokirali Stamford Bridge u 16. minuti.

U nastavku susreta na krilima sjajnog Edena Hazarda i njegovog hat-tricka, domaćin je nastavio seriju pobjeda i uz Liverpool je jedina neporažena momčad ove sezone.

Mateo Kovačić krenuo je od prve minute u postavi Chelseaja i igrao je dobro do 50. kada je morao napustiti igru. Zaradio je udarac, međutim nije riječ o ničem ozbiljnijem.

"Razgovarao sam s liječnicima nakon susreta i potvrdili su mi kako nije riječ o nečem ozbiljnijem. Bit će sve u redu s Mateom", potvrdio je Maurizio Sarri.

Kovačića je zamijenio na startu drugog dijela Ross Barkley.