Futsal Dinamo i dalje bez pobjede, Crnica odnijela bod iz Zagreba

Sportnet • petak, 19.10.2018.

Treće kolo 1. HMNL donijelo je novi kiks Futsal Dinama koji je odigrao samo 2:2 na svom parketu protiv Crnice. Prvu pobjedu upisao je Split, a sa sjajnim nastupima nastavili su Square i Universitas...

Niti u trećem pokušaju ove sezone Futsal Dinamo nije uspio doći do pobjede. Nakon što je u Domu sportova neporažen ostao Brod 035, to je pošlo za rukom i Crnici koja je izvukla bod odigravši 2:2 na Dinamovom domaćem terenu. Nakon tri kola obje momčadi imaju po dva osvojena boda.

Domaći su odlično započeli dvoboj i već u drugoj minuti poveli preko Vedrana Matoševića. Činilo se kako će momčad Miće Martića rutinski završiti ovaj dvoboj, ali gosti iz Šibenika su se pokazali dostojnim suparnikom i u 10. minuti su poravnali preko Antonija Perića.

Pred kraj prvog poluvremena prvijenac u dresu Futsal Dinama postigao je Jakov Grcić vrlo lijepim potezom kada je prebacio gostujućeg vratara. To ipak nije bilo dovoljno domaćima za slavlje, već minutu kasnije Crnica je izjednačila kada je loptu u vlastitu mrežu skrenuo Vedran Matošević za konačnih 2:2.

Vrgorac je bio uvjerljiv protiv Jesenja, zagorska momčad je stradala s 8:0, dok je Split upisao prvu pobjedu i prve bodove. Bijeli su tijesno slavili protiv Broda 035 s 2:1.