Branimir Korać • petak, 19.10.2018.

Nikola Vlašić nastavlja s dobrim igrama u dresu moskovskog CSKA te je upisao novi pogodak, ovaj put u pobjedi protiv Anžija u gostima...

Nakon što je s mladom hrvatskom reprezentacijom izborio nastup na Europskom prvenstvu, Nikola Vlašić predvodio je CSKA do pobjede u ruskom prvenstvu protiv Anžija.

Moskovljani su u gostima upisali pobjedu 2:0 i približili se vodećem Zenitu na šest bodova zaostatka, no sastav iz St. Peterburga ima priliku za povećati razliku u dvoboju protiv moskovskog Dinama u nedjelju.

Na gostovanju kod Anžija CSKA je poveo u 31. minuti nakon brzog napada u kojem je Alan Dzagojev dobio loptu u 16 metara, ostavio je za Vlašića koji ne toliko jakim koliko preciznim udarcem zabija ua vodstvo.

U drugom dijelu Moskovljani su povećali prednost preko Fedora Čalova koji je postavio konačnih 2:0.

Vlašić je igrao do 77. minute kada ga je zamijenio Hosonov dok je Kristijan Bistrović i dalje van konkurencije zbog ozljede.