Škugor i Inglot uspješni na startu turnira u Baselu

Petar Jenjić • utorak, 23.10.2018.

Franko Škugor u paru s Dominicom Inglotom uspješno je krenuo na ATP turniru u švicarskom Baselu, u dva su seta stigli do pobjede protiv Marca Cecchinata i Andreasa Seppija...

Talijanska kombinacija Marco Cecchinato/Andreas Seppi bila je prva prvi protivnik Dominicu Inglotu i Franku Škugoru koji ovaj tjedan igraju na ATP turniru u Baselu.

Britansko-hrvatski par nije imao prevelikih problema doći do pobjede, meč je trajao svega 55 minuta, a Škugor i Inglot slavili su sa 6:3, 6:4. U sljedećem kolu igrat će protiv Rohana Bopanne i Marcela Granollersa.

Inglot i Škugor krenuli su s vodstvo od 2:0 nakon čega breakom uzvraćaju talijanski tenisači. Ipak, već u sljedećem gemu britansko-hrvatska kombinacija oduzela je servis kojeg je mirno zadržala do kraja.

Jedan break bio je i više nego dovoljan u drugom setu, Inglot i Škugor došli su do prednosti od 5:3, zatim spasili dvije break lopte te zaključili meč u svoju korist.