Borna Ćorić bez polufinala Beča, Hrvat predao početkom drugog seta

Petar Jenjić • petak, 26.10.2018.

Hrvatski tenisač Borna Ćorić zaključio je svoj nastup u na turniru u Beču u četvrtfinalu gdje je Kevinu Andersonu predao meč početkom drugog seta...

Nakon prolaska dva kola, Borna Ćorić je u trećem meču na ATP turniru u Beču upisao poraz, točnije predao je meč početkom drugog seta. Tako je u polufinale prošao Kevin Anderson nakon sat i 15 minuta provedenih na terenu.

Mučio se hrvatski tenisač sa žuljem, igrao je solidno, ali moglo se vidjeti da nije na onoj razini koju je pokazao tijekom azijske turneje i finala Mastersa.

Hrvatski tenisač bio je vrlo siguran na početnom udarcu sve do posljednjeg servis gema u prvom setu. Tada je Anderson stigao do tri set lopte, ali Ćorić je ipak uspio izboriti tie-break. Južnoafrikanac ipak je bio bolji u 13. igri, poveo je 5:0, a zatim mirno zaključio set.

Još tri gema odigrao je Ćorić, nakon čega je odlučio predati meč. Anderson će u polufinalu čekati bolje iz dvoboja Fernando Verdasco - Gael Monfils.