Vrijednosnice Osijek protiv Austrijanaca do nove pobjede u Alpe Adria Cupu

Petar Jenjić • utorak, 30.10.2018.

Vrijednosnice Osijek stigle su do druge pobjede u Alpe Adria Cupu, rezultatom 77:65 bili su bolji od austrijskih Traiskirchen Lionsa...

U skupini B Alpe Adria Cupa treću su utakmicu odigrale Vrijednosnice Osijek koje su upisali drugu pobjedu, a prvu na gostovanju. Slavili su protiv austrijskih Traiskirchen Lionsa sa 77:65 kojem je ovo bila prva utakmica u ovom natjecanju u sezoni.

Većim dijelom utakmice Brokeri su bili u vodstvu, a na kraju prvog poluvremena imali su šest koševa viška (39:33). U nastavku susreta vratili su se na dvoznamenkastu prednost, ali su malo posustali u završnici treće četvrtine.

Domaćin je tako na otvaranju posljednje dionice stigao na samo minus tri (57:54), međutim, Osječani uzvraćaju serijom 7:0 te do kraja nemaju prevelikih problema.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Jakov Mustapić s 19 poena, dok je Abdul Malik dodao 16 koševa i 15 skokova. Aleksandar Anđelković s 22 poena bio je najbolji kod domaćina.