Branimir Korać • srijeda, 31.10.2018.

Real Madrid pobjedom u gostima kod Melille napravio je veliki korak prema osmini finala Kupa kralja. Madriđani su vrlo visoko slavili i teško je za očekivati preokret u uzvratu...

Može se reći kako je Real Madrid sudionik osmine finala Kupa kralja. Prednost do koje su Madriđani došli u prvom susretu protiv Melille je ogromna i iluzorno je očekivati čudo u Madridu.

Prvi put s klupe je momčad vodio Santiago Solari i pod njegovim vodstvom šarena postava aktualnog europskog prvaka slavila je kod trećeligaša Melille s 4:0.

Bio je to jednosmjeran dvoboj u kojem je Real u svakom poluvremenu postigao po dva pogotka, sasvim dovoljno za nedostižnu prednost uoči uzvrata u Madridu.

U 28. minuti gosti su slomili otpor Melille pogotkom Karima Benzeme da bi u posljednjim trenucima prvog dijela Marco Asensio povisio na 2:0.

I u drugom dijelu čekalo se do završnice na pogotke, ali oni su stigli što je za Real najvažnije. Prvo je u 79. minuti Odriozola zabio za 3:0, a točku na i stavio je Cristo Gonzalez u debiju u prvoj momčadi.

Luka Modrić kao i još dio prvotimaca, nisu niti putovali na ovo gostovanje na afričkoj obali.