Juventus
Juventus 3:1 Cagliari
Cagliari

Mihaela Bradovski • subota, 03.11.2018.

Juventus je stigao do desete pobjede u Serie A ove sezone slavivši na svom travnjaku protiv Cagliarija. Momčad Massimiliana Allegrija uz ovih deset pobjeda ima zabilježen samo jedan remi...

Zaslužena pobjeda Juventusa protiv Cagliarija, u Torinu je Stara dama slavila s 3:1, a jedan od tragičara u gostujućim redovima je hrvatski reprezentativac Filip Bradarić. Nedugo nakon što je Cagliari uspio poravnati na 1:1, Bradarić je postigao autogol i donio prednost Juventusu na poluvremenu.

Krenulo je burno, već u prvoj minuti Juventus je došao do pogotka preko Paula Dybale koji se fantastičnim driblingom oslobodio dvojice čuvara, ušao u kazneni prostor i u 43. sekundi utakmice donio Juventusu prednost i start iz snova.

Cagliari tu nije potonuo već je nastavio kao da se ništa nije dogodilo. Igrali su gosti solidno i došli su do poravnanja u 34. minuti. Darijo Srna odlično je ubacio u kazneni prostor, do lopte je došao Joao Pedro i u dosta teškoj situaciji iz okreta je zabio u donji kut za 1:1.

Kratko je trajalo zadovoljstvo gostiju. Već dvije minute kasnije na ubačenu prizemnu loptu u kazneni prostor uklizao je Bradarić, nije ju uspio presjeći već samo skrenuti u bliži kut svog gola pri čemu je ostavio vratara Cragna bez šanse za intervenciju.

Juventus je tako odnio na odmor prednost i u drugom poluvremenu mirno odrađivao posao. U završnici susreta pobjedu je potvrdio iz kontranapada koji je vukao Cristiano Ronaldo, on je odlično pronašao na drugoj strani Juana Cuadrada, a Kolumbijac bez problema zabija za konačnih 3:1.

Mario Mandžukić ostao je na klupi dok je kod gostiju Srna odradio cijelu utakmicu, a Bradarić napustio igru u 56. minuti kada ga je zamijenio Cigarini.