Spal 2:2 Cagliari
Cagliari

Srna asistent u povratku Cagliarija iz dva gola minusa

Mihaela Bradovski • subota, 10.11.2018.

Cagliari se izvukao iz teške situacije na gostovanju kod SPAL-a, a bivši kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna upisao je asistenciju za prvi pogodak...

SPAL je u 12. kolu talijanskog prvenstva propustio veliku priliku za pobjedu i prekid niza utakmica bez pobjede. Ugostio je Cagliari i imao ugodnih 2:0, ali je do kraja susreta prokockao vodstvo i morao se zadovoljiti remijem.

Nakon sjajnog ulaska u sezonu, SPAL je tako upisao još jedan slabiji rezultat i polako klizi prema onom ugroženom društvu kojem ipak još uvijek dovoljno bježi da ga ne mogu uhvatiti do reprezentativne stanke.

SPAL je protiv Cagliarija odlično krenuo i poveo već u trećoj minuti golom Andree Petagne, a kada je Mirco Antenucci 20 minuta prije kraja povisio na 2:0, izgledalo je da će domaćin mirno do pobjede.

Međutim u 73. minuti Darijo Srna odlično izvodi korner i pogađa glavu Pavolettija da bi samo tri minute kasnije Ionita potpuno vratio goste u utakmicu i poravnao na 2:2.

Do kraja susreta promjena više nije bilo, Cagliari je zadržao remi i ispunio cilj - ostati neporažen na ovom gostovanju.

Srna je odradio cijelu utakmicu dok je Filip Bradarić napustio teren u 56. minuti. Kod domaćina Lorenco Šimić ušao je u igru u 58. minuti.