Hrvatska U-20 reprezentacija uz hat-trick Kulenovića do pobjede protiv Bjelorusa

Branimir Korać, hns.family • četvrtak, 15.11.2018.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 20 godina u Sigetu je ugostila Bjelorusiju i upisala glatku pobjedu 3:1, a posebno raspoložen bio je Sandro Kulenović...

Na stadionu Hrvatskog dragovoljca u zagrebačkom Sigetu odigran je prijateljski dvoboj hrvatske i bjeloruske nacionalne selekcije za uzrast do 20 godina.

Izabranici Roberta Jarnija slavili su rezultatom 3:1, a sva je tri pogotka za Hrvatsku postigao Kulenović, u 35. minuti te dva puta u nastavku, u 49. i 55. minuti. Na samom početku drugog poluvremena Lovren je imao priliku s bijele točke, no bjeloruski je vratar obranio njegov udarac.

Počasni pogodak za Bjelorusiju bio je djelo Lisakoviča, a drugi susret istih suparnika na rasporedu je u petak, 16. studenoga u Lučkom, s početkom u 12:00 sati.

U-20: HRVATSKA - BJELORUSIJA 3:1 (1:0)
Prijateljska utakmica, Zagreb.

Strijelci: 1:0 - Kulenović (35'), 2:0 - Kulenović (49'), 3:0 - Kulenović (55'), 3:1 - Lisakovič (56')

Hrvatska: Labrović, Kalaica (72' Tavares), Krajinović (72' Solomun), Halilović (68' Mišković), Kulenović (68' Benko), Lovren (72' Vujčić), Majcenić (68' Goda), Pajić (68' Butić), Batarelo (72' Štumberger), Nejašmić (72' Liber), Teklić (68' Hudeček). Izbornik: R. Jarni.. Izbornik: R. Jarni.